آخرین کلمات یکی ازشهدای تیپ فاطمیون دقایقی قبل از شهادتپیکر مطهر شهید مهدی صابری از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) ظهر روز جمعه پس از نماز جمعه با حضور گسترده مردم قم در حرم حضرت معصومه(س) تشییع و سپس به خاک سپرده شد.
 صدای شهید مدافع حرم،شهید مهدی صابری،فرمانده گروهان علی اکبر نیروی مخصوص تیپ فاطمیون دقایقی قبل از شهادت:

 - می تونی برامون آب بیاری؟
+ آب نیست برادر
 - یاعلی کربلا

منبع :مهر نیوز


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 240 | ديدگاه(1) | 1393/12/19

ترانه موردعلاقه داعش چیست؟گروه تروریستی داعش، در فیلمهای تبلیغاتی خود از ترانه ای تحت عنوان "صلیل الصوارم" استفاده می کند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این ترانه که معمولا در فیلمهای خشونت آمیز داعش و هنگام قتل گروگانها شنیده می شود، بیانگر توهمات و تفکرات افراطی عناصر این گروه تروریستی است که توسط مبلغان وهابی و تکفیری شستشوی مغزی شده اند و قتل و کشتار انسانهای بیگناه را راهی برای رسیدن به خدا می دانند.
البته این ترانه به تازگی دستمایه فیلمها و کلیپهایی قرار گرفته که فعالان برای تمسخر تفکرات این گروه تروریستی ساخته اند.
ترجمه بخشهایی از این ترانه داعش را که بیانگر شدت انحراف فکری و توهمات عناصر این گروه تروریستی است، در اینجا بخوانید:

.

چکاچک شمشیرها
سرود دلیرمردان است
و جادۀ جنگ
مسیر زندگی است
یا ماجرای یورشی است
که طغیان گران را نابود می کند
یا ماجرای صدا خفه کنی
که پژواکی دلنشین دارد
عزت دین من به آن وابسته است
ذلت متجاوزان به آن وابسته است
پس ای قوم به پا خیزید
و در راه دلیرمردان گام نهید
یا زنده می مانید
و موجب خرسندی "هدایت" می شوید
یا می میرید
و غیض دشمنان را بر می انگیزید
برخیز برادر
و در مسیر نجات گام بردار
تا با یکدیگر راه بیفتیم
و جلوی حمله متجاوزان را بگیریم
بیا به میدان های جنگ برویم و با دشمنان حق بجنگیم
هر یک از ما که جانش را فدا کند
در بهشتِ جاودان خواهد بود


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 350 | ديدگاه(0) | 1393/12/16

دانلود نرم افزار موبایل دانستنیهای وهابیتین نرم افزار توسط جمعی از محققین و نویسندگان تهیه شده است. 

این نرم افزار شامل :
1) مقاله بیوگرافی «ابن تیمیه »> فرهنگ عقائد و مذاهب اسلامی، ج 3، سبحانی، جعفر
2) مقاله تاریخ وهابیت 1> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 3
3) مقاله تاریخ وهابیت 2> فرهنگ فرق اسلامی، مشکور، محمد جواد
4) مقاله تاریخ وهابیت 3> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 4
5) مقاله سیری در تاریخ وهابیان> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 8
6) مقاله عقاید و اندیشه های وهابیان> فرهنگ فرق اسلامی، مشکور، محمد جواد
7) مقاله محمد بن عبد الوهاب و حرکت وهابیت> فرهنگ عقائد و مذاهب اسلامی، ج 3، سبحانی، جعفر
8) مقاله ابن تیمیه در آئینه اندیشه متفکران> فرهنگ عقائد و مذاهب اسلامی، ج 3، سبحانی، جعفر
9) مقاله بنیانگذاران عقائد وهابیت 1 تا 8> فصلنامه مکتب اسلام
10) مقاله جنایات وهابیت میقات حج، شماره 20، صبری پاشا، ایوب به کوشش: سید علی قاضی عسکر
11) مقاله ترور عبدالعزیز به دنبال حادثه کربلا> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 11
12) مقاله حمله وهابیها به نجف اشرف> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 9
13) مقاله قتل عام حجاج یمنی توسط وهابیان> فصلنامه مکتب اسلام، شماره 2
14) مقاله هجوم وهابیان به مدینه منوّره> میقات حج، شماره 46، صبری پاشا، ایوب /مهدی پور، علی اکبر؛
 عناوین اصلی
بیوگرافی «ابن تیمیه »؛ تاریخ وهابیت؛ سیری در تاریخ وهابیان؛ عقاید و اندیشه های وهابیان؛ محمد بن عبد الوهاب و حرکت وهابیت؛ ابن تیمیه در آئینه اندیشه متفکران؛ بنیانگذاران عقائد وهابیت؛ جنایات وهابیت؛ پاسخ به شبهات وهابیت ، می باشد. 

نکته : فایل زیر حاوی سه نسخه ی این نرم افزار در پلتفورم های متفاوت آن می باشد که به صورت فشرده در یک فایل گنجانیده شده است.


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 65 | ديدگاه(0) | 1393/12/14

دانلودمستند معلم درباره تیپ فاطمیون وشهیدابوحامد“معلم” مستندی پیرامون تیپ فاطمیون + عکس و فیلم
“معلم” مستندی پیرامون تیپ فاطمیون + عکس و فیلم

به گزارش اویس، آخرین اثر محسن اردستانی رستمی مستندی با عنوان “معلم” پیرامون تیپ فاطمیون است. ناگفته نماند تیپ فاطمیون مربوط به افغانی های مدافع حرم حضرت زینب و رقیه (س) می باشد.

۱۲۳۴۵۶۷


دانلود ویدئو باذکرصلوات


منبع:oweis.ir 


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 633 | ديدگاه(0) | 1393/12/14

تروريست‌هاازکدام کشور هابه سوریه و عراق رفته اند.؟تروریستها از کدام کشورها به سوریه و عراق رفته‌اند ؟

شمار جنگجویانِ بیگانه‌ای که از کشورهای مختلف، به گروه های تروریستی در عراق و سوریه ملحق شده اند، از 30 هزار تن فراتر رفته است.

شماری از سازمان ها و مراکز مطالعات بین المللی گزارش هایی در این زمینه منتشر کرده اند که از میان این سازمان ها و مراکز می توان به مرکز بین المللی مطالعات افراطی گری و خشونت سیاسی و همچنین گروه سوفان و مرکز پژوهش های بوی اشاره کرد.

در این گزارش ها، 10 کشور، در صدر کشورهایی قرار دارند که گروه های مسلح در عراق و سوریه، از آن ها نیروها جذب می کنند.

این کشورها به ترتیب عبارتند از:

- تونس، 3000 جنگجو
- عربستان، 2500 جنگجو
- اردن، مغرب و روسیه، از هر کدام 1500 جنگجو
- فرانسه، 1200 جنگجو
- لبنان، 900 جنگجو
- انگلیس، آلمان و لیبی، هرکدام 600 جنگجو


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 44 | ديدگاه(0) | 1393/12/12

آخرین تحولات میدانی دراستان صلاح الدین عراقگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادی
به گزارش «شیعه نیوز»، عملیات بزرگ آزادسازی استان صلاح الدین با رمز «لبیک یا رسول‌الله» به سرعت به نتیجه رسید و نیروهای ارتش و مردمی عراق وارد شهر تکریت در مرکز استان صلاح‌الدین شدند. در این عملیات سردار حاج قاسم سلیمانی نیز حضور دارد و عملیات پاکسازی کامل استان صلاح الدین در مساحتی حدود ۹ هزار کیلومتر آغاز شده است که سرنوشت داعش را می‌تواند در عراق برای همیشه مشخص کند. 

گزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادیگزارش تصویری از تکریت در آستانه آزادی


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 94 | ديدگاه(0) | 1393/12/12

حمله هماهنگ رسانه های سعودی به حاج قاسم سلیمانی
حمله هماهنگ رسانه هاي سعودي به حاج «قاسم سليماني»

به گزارش شيعه آنلاين، رسانه هاي رژيم ديکتاتوري آل سعود هر از چند گاهي به طور هماهنگ و دسته جمعي به انتقاد عليه مقامات ارشد جمهوري اسلامي ايران مي پردازند.در اين ميان حاج «قاسم سليماني» فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ايران که يکي از پر نفوذ ترين چهره هاي منطقه خاورميانه و جهان به شمار مي رود، از انتقاد و حملات رسانه هاي سعودي در امان نبوده است.همين چند هفته پيش بود که شبکه خبري العربيه وابسته به آل سعود خبر زخمي شدن اين فرمانده ايراني را مخابره کرد و بعد از آن بلافاصله ده ها رسانه عرب زبان ديگر با بازنشر اين خبر، تلاش کردند به تخريب چهره جمهوري اسلامي ايران بپردازند.اما امروز (سه شنبه)، رسانه هاي سعودي يک بار ديگر در اقدامي هماهنگ به انتشار خبري عليه حاج «قاسم سليماني» پرداختند.در اين مطلب که در برخي از اين رسانه ها در تيتر يک قرار گرفت، حاج «قاسم سليماني» اشغالگر بغداد، دمشق و بيروت ناميده شده و آنها مدعي شده اند که وي در راه اشغال صنعا پايتخت يمن است.جا دارد همکاران رسانه اي ما در ايران نيز در برابر اين اقدام خبيثانه رسانه هاي سعودي سکوت نکنند و در اقدامي هماهنگ و دسته جمعي پاسخ آنها را در روزهاي آينده بدهند.


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 30 | ديدگاه(0) | 1393/12/10

بیانیه هیأت‌های کشور در آستانه ایام فاطمیهبیانیه هیأت‌های کشور در آستانه ایام فاطمیه
هیأت‌های سراسر کشور در آستانه ایام فاطمیه تأکید کردند: از ایجاد تقابل بین فاطمیه و نوروز پرهیز کرده و می‌دانیم مردم ما در ایام عزای عمومی فاطمیه حرمت این ایام را حفظ خواهند کرد و منافاتی بین فاطمیه و سنت‌های نیکوی نوروز نمی‌بینند.
در پایان چهارمین همایش هیأت‌های برگزیده و محوری کشور، شرکت‌کنندگان در آستانه ایام فاطمیه بیانیه‌ای بدین شرح صادر کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

هیأت تراز انقلاب اسلامی هیأتی است که گوشه گوشه و لحظه لحظه‌اش مورد رضایت امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشد. هیأتی که شایسته برپایی در حضور حضرتش باشد. هیأتی آماده حضور و ظهور.... چنین هیأتی، قله و افق آرمانی هیأت‌ها است.

ترسیم بایسته‌ها و شایسته‌های چنین هیأتی، هر چند سخت و دشوار می‌نماید؛ اما لازم است و ضروری. ما شرکت‌کنندگان در چهارمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در آستانه ایام فاطمیه، مرام‌نامه خود را در مسیر ایجاد هیأت تراز انقلاب اسلامی به شرح ذیل اعلام می‌کنیم:

مرام ما مرام فاطمی است آنچه را آن بزرگوار پسندد ما هم می‌پسندیم؛ و از آنچه ایشان را ناراحت کند پرهیز می‌کنیم. می‌کوشیم در ایام فاطمیه بیش از هرچیز مرام و سیره فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها را در تمام عرصه‌های زندگی به مردم معرفی کنیم.

مرام ما اهل هیأت این است که در ایام فاطمیه اول و ایام فاطمیه دوم برای صدیقه طاهره -سلام الله علیها- مراسم برگزار می‌­کنیم؛ اما این عزاداری را به هیچ وجه در غیر از ایام عزای عمومی به جامعه تحمیل نمی‌کنیم. بدیهی است که ایام عزای عمومی محدود‌تر از ایام مراسمات هیأت است. ما ضمن تأکید بر برگزاری مردمی عزاداری‌ها، از نهادهای عمومی چون صداوسیما و مدیران شهری توقع داریم در ایام عزای عمومی همراه با مردم حرمت فاطمیه را حفظ کنند.

از ایجاد تقابل بین فاطمیه و نوروز پرهیز کرده و می‌دانیم مردم ما محب و علاقمند به «ریحانةالنبی» دردانه رسول خدا و اهل بیت او هستند و در ایام عزای عمومی فاطمیه حرمت این ایام را حفظ خواهند کرد و منافاتی بین فاطمیه و سنت‌های خوب نوروز چون صله ارحام نمی‌بینند. همچون گذشته دید و بازدیدهای خود در این ایام را مزین به ذکر صلوات و بیان فضایل و سیره حضرت زهرا کنند تا مصداق جلسات احیای امر باشند و رنگ فاطمی به نوروز می‌دهند.

در روز شهادت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) که ایران اسلامی غرق ماتم و اندوه است با برگزاری مراسم ویژه و تجمع هیأت‌ها و تکریم و پذیرایی از عزاداران فاطمی، یاد و ذکر آن اسوهً عظمی را در فضای عمومی کشور زنده می‌کنیم.

ما با تأسی به شهیده ولایت که در شرایط تحمل زخم‌ها و درد‌ها با تمام وجود از امام زمان خویش دفاع کرد، شعارمحوری «او ایستاد پای امام زمان خویش» را برای ایام فاطمیه امسال انتخاب می‌­کنیم و اعلام می‌­کنیم «ما ایستاده‌ایم» چون فاطمه -سلام الله علیها-. در تبلیغات، اعلامیه‌ها و فضاسازی هیأت با نگاه به سیره فاطمی مفاهیمی چون ایستادگی فاطمی، فرهنگ جهاد و شهادت، ولایتمداری، بیداری اسلامی، حیا و عفاف فاطمی را تبیین و ترویج می‌کنیم.

ما با تکریم خواهران شرکت‌کننده در عزای حضرت زهرا (سلام الله علیها)) به عنوان رهروان فاطمی، حضرت زهرا را الگوی کامل زنان مسلمان به ویژه در ایفای نقش مادری و همسری دانسته و از تمامی پیروان عفت و حیای صدیقه طاهره تجلیل می‌کنیم.

ما ضمن پرهیز از ورود به بازی‌ها و دسته‌بندی‌های جناحی و سیاسی بر ترویج و تبلیغ گفتمان‌های مورد نظر علمدار فاطمی، فرزند صالح حضرت زهرا (سلام الله علیها)، رهبر معظم انقلاب تاکید کرده و با ایشان بیعتی دوباره می‌­کنیم.

ما محبت اهل بیت (علیه السلام) را محور وحدت شیعه و سنی می‌دانیم و با تاکید بر حقانیت اهل بیت (علیه السلام) و اعلام این امر که اهل سنت برادران ما و محب اهل بیت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) هستند، برپایی مجالس ایام فاطمیه و بیان روضه‌های حضرت صدیقه (سلام الله علیها))، ریحانه رسول خدا را وظیفه خود دانسته و هرگونه توهین، سب و رفتار تفرقه افکن را از افراطیون شیعه و سنی محکوم نموده و ریختن خون امت پیامبر اسلام را به بهانه اختلافات مذهبی عمل به خواسته صهیونیسم، استکبار جهانی و دشمنان اسلام می‌دانیم.

شهدا پیشتازان تاسی و الگوگیری از حضرت صدیقه شهیده (سلام الله علیها) هستند. ما با معرفی و ترویج سیره شهدای دفاع مقدس و نهضت جهانی اسلام در هیأت، یاد و خاطره آن‌ها را زنده نگه می‌داریم و راه و مسیر آن‌ها را ادامه می‌دهیم.

ما با پیروی از سبک زندگی و الگوی ساده‌زیستی حضرت زهرا (سلام الله علیها) و در راستای اقتصاد مقاومتی، خود و مسئولان را به ساده‌زیستی، قناعت و مصرف کالای داخلی دعوت می‌کنیم. و با تأسی به سیره آن بانوی رحمت و مهربانی و الگوی «یطعمون الطعام» و در سال جدید فاطمی همت خود را در محرومیت زدایی از ایتام آل محمد و مستضعفان جامعه بیش از گذشته مصروف خواهیم کرد.

فروغی که با انقلاب اسلامی و ید بیضای حضرت روح الله در جان مسلمانان جهان تابیده شد، امروز به شعله خشمی تبدیل شده که دامن حکومت‌های ستمگر منطقه را گرفته است. توجه به مسائل بین‌المللی، شناخت نظام استکبار جهانی و یاری مادی و معنوی مظلومان را وظیفه خود می‌دانیم و هرگونه هتک و اهانت به مقدسات همه ادیان و مذاهب نظیر توهین اخیر نشریه هتاک فرانسوی به رسول الله الاعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) را محکوم می‌کنیم.

مستضعفان جهان چشم‌انتظار ظهور خورشید عدل و ولایت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستند و افق نگاه همۀ هیأت‌ها نیز حکومت جهانی آن حضرت است. در همین راستا زمینه‌سازی برای این حکومت جهانی وظیفه یکایک هیأت‌ها و اعضای آنهاست.


برچسب ها :

نويسنده : چریک سایبری | نسخه قابل چاپ | 1 2 3 4 5
بازديد : 49 | ديدگاه(0) | 1393/12/10

تمام حقوق برای سایت محفوظ است و کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

Copyright © 2010-2012 http://cheriksaiberi.samenblog.com/ All Rights Reserved